Facebook

Toegangsplan

Toegangsplan

Contacteer de gemeentediensten

Elektronisch loket

Fixmyuccle

U bent hier: Home / Bestuur / Contacteer de gemeentediensten

Contacteer de gemeentediensten

Gelieve steeds uw NAAM en ADRES in uw bericht te vermelden.

Klik op een adres om naar een kaart van Google Maps te gaan.

Openingsuren gemeentediensten

Telefooncentrale: 02/348.65.11

Dienst - adres E-mail Telefoon

Begraafplaats Dieweg

Dieweg 95

begraafplaats.dieweg@ukkel.brussels

02/374.17.50

Begraafplaats Verrewinkel

Eikenboslaan 125

begraafplaats.verrewinkel@ukkel.brussels 02/348.68.38

Belastingen - Taksen

Auguste Dansestraat 3

finanalyse@ukkel.brussels

02/348.68.44

Burgemeester

Jean Vander Elstplein 29

burgemeester@ukkel.brussels

02/348.67.52

Burgerlijke Stand (behalve Bevolking)

Jean Vander Elstplein 29

burgerlijkestand@ukkel.brussels

02/348.67.64

Burgerlijke Stand - Bevolking

Jean Vander Elstplein 29

bevolking@ukkel.brussels 02/348.67.71

Cultuur

Wolvendaellaan 6

cultuur@ukkel.brussels

02/348.68.31
02/348.68.32

Derde Leeftijd

Victor Gambierstraat 21

3deleeftijd@ukkel.brussels

02/348.65.90

Economie

Alsembergsesteenweg 860

economie@ukkel.brussels

02/348.65.51

Erediensten

Auguste Dansestraat 3

finanalyse@ukkel.brussels

02/348.68.44

Financiën

Auguste Dansestraat 3

financien@ukkel.brussels

02/348.68.53

Gemeente-eigendommen - Grondregie

Beeckmanstraat 89

regie@ukkel.brussels 02/348.65.83

Groendienst

Paul Stroobantlaan 41

groendienst@ukkel.brussels

02/348.65.47

Informatica

Jean Vander Elstplein 29

informatica@ukkel.brussels

02/348.67.82

Jeugd

Alsembergsesteenweg 860

jeugd@ukkel.brussels

02/348.65.93

Milieu

Auguste Dansestraat 27

milieu@ukkel.brussels

02/348.68.92

Mobiliteit

Auguste Dansestraat 25

mobiliteit@ukkel.brussels

02/348.66.44

Onderwijs

Auguste Dansestraat 25

onderwijs@ukkel.brussels

02/348.67.97

Ontvangerij

Auguste Dansestraat 3

ontvangerij@ukkel.brussels

02/348.68.61

Openbare Reinheid

Stallestraat 160

reinheid@ukkel.brussels

02/376.30.27

Parkeren

Auguste Dansestraat 3

parkeerkaarten@ukkel.brussels 02/852.94.23

Personeelsbeheer

Beeckmanstraat 87

personeel@ukkel.brussels

02/348.67.58

Preventie

Victor Gambierstraat 21

preventie@ukkel.brussels 02/348.67.90

Reservering van parkeerplaatsen

Auguste Dansestraat 25 (2e verdieping)

reserveringvanparkeerplaatsen@ukkel.brussels 02/348.66.85

Secretariaat

Jean Vander Elstplein 29

secretariaat@ukkel.brussels

02/348.67.42

Sociale Actie

Victor Gambierstraat 21

sociaal@ukkel.brussels

02/348.68.17

Sport - Buitenschoolse Activiteiten

Alsembergsesteenweg 860

sport@ukkel.brussels

02/348.68.10
02/348.68.12
02/348.68.14

Stedenbouw

Auguste Dansestraat 25

info.stedenbouw@ukkel.brussels

02/348.66.30
Uitleendienst uitleningmateriaal@ukkel.brussels 02/376.30.27

Webmaster

Jean Vander Elstplein 29

website@ukkel.brussels

02/348.67.82

Werken

Auguste Dansestraat 25

werken@ukkel.brussels

02/348.65.52

 

Document acties

Wegens de grote verhuizing van de uitrusting en de patiënten van het ziekenhuis Edith Cavell naar de site Delta nu zaterdag 9 december:

  • De Edith Cavellstraat en de Generaal Lotzstraat zullen afgesloten zijn voor het verkeer in beide richtingen tussen de Vanderkinderestraat en de Marie Depagestraat.
  • Het verkeer zal onderbroken zijn ter hoogte van het kruispunt Stille Oceaanstraat/Edith Cavellstraat. Parkeren blijft mogelijk in de Stille Oceaanstraat.

De politie zal aanwezig zijn om de vlotheid van het verkeer in de aangrenzende wegen te verzekeren en zal alle nodige ambulances begeleiden die patiënten naar het nieuwe ziekenhuis brengen.

Brug Carsoel: beperking van het verkeer van +3,5 ton

•             Politieverordening

•             Omleidingsplan

•             Wijziging van de route van buslijn 60

Lopende wegwerkzaamheden

Agenda

 

« december 2017 »
december
MaDiWoDoVrZaZo
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Agenda
Tentoonstellingen van Belgische illustratoren voor de jeugd 02-12-2017 - 21-12-2017
Camera Lirica stelt U voor "Le Roi l'a dit" 14-01-2018 15:00 - 17:00 — Cultureel centrum van Ukkel - Rodestraat 47
Aankomende agenda-items...

 

Kaart met duurzame middelen

Agenda 21

Energieloket